محل تبلیغات شما

 


يکي از موضوعاتي که از گذشته تاکنون وجود داشته و در طب سنتي هم به اون اشاره شده، رعايت نکات تغذيه اي قبل از بارداري براي تعيين جنسيت جنينه . اگرچه نميشه به صورت صد درصد جنسيت جنين رو قبل از بارداري تعيين کرد اما ميشه با تغذيه درست و مناسب احتمال دختر يا پسر شدن جنين رو بيشتر کرد. 


کروموزم زن XX هست در حالي که کروموزوم مرد XY هست و تفاوت ايجاد شده بين زن و مرد به وجود کروموزوم Y برميگرده. طي عمل لقاح تخمک زن داراي کروموزوم X هست در حالي که اسپرم مرد ميتونه داراي کروموزوم X يا  Y باشه و همين تفاوت جنسيت جنين رو تعيين ميکنه و به همين دليله که گفته ميشه مرد تعيين جنسيت جنين رو برعهده داره. 

تحقيقات نشون دادن که مدت زنده بودن کروموزوم Y که موجب پسر شدن جنين ميشه بين 16 تا ساعته، در محيط قليايي بهتر زنده ميمونه و از تحرک بالايي برخورداره در حالي که اسپرم حاوي کروموزوم X ميتونه 5 -6 روز در واژن زنده بمونه، محيط اسيدي رو ترجيح ميده و از تحرک کمتري برخورداره. بنابراين زماني که رحم مادر گرم و قلياييه احتمال پسر شدن جنين افزايش پيدا ميکنه و در صورتي که رحم سرد و اسيدي باشه، احتمال بيشتري وجود داره که جنين دختر بشه. 

براي خواندن ادامه مطلب به سايت نظرجو مراجعه کنيد و روي لينک زير کليک نماييد.


لينک مطلب

چه نوع رژيم غذايي براي پسر دار شدن مناسب است ؟

جنين ,رو ,شدن ,جنسيت ,تعيين ,مرد ,جنين رو ,شدن جنين ,جنسيت جنين ,پسر شدن ,در حالي

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آموزش و ترفند ، سئو رنگین کمان cooking with cooklett فکرهای منفی رو جارو بزن آیفون و اپل دانلود رایگان Renee خدمات ساختماني تهران مقایسه گوشی های اندروید اینجا